Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 31 

přihlašte se

TOPlist

Než si koupíte kočárek

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Než si koupíte kočárek

 

Není kočár jako kočár. Na našem trhu je obrovské množství různých typů kočárů. Každý odpovídá jiným nárokům rodičů. Proto je třeba ještě před tím, než si kočárek koupíte, ujasnit si, co od něj vlastně požadujete. Pro větší přehlednost jsme se snažili rozdělit nároky rodičů do několika kategorií.

 

Každý dobrý obchodník se Vás na níže uvedené a další věci zeptá, aby Vám mohl doporučit co jak nejvhodnější kočárek. Náš zkušený tým ví, na co se ptát, aby byl zákazník v praxi spokojen. Dle těchto a dalších kritérií Vám „ušijeme“ kočár na míru!

Dalším důležitým kritériem při výběru kočárů je, co bude v případě reklamace. U nás se snažíme drobné reklamace vyřídit na prodejně. Pokud však budeme muset kočár odeslat do opravy, zdarma Vám na dobu vyřízení reklamace půjčíme náhradní kočár.

 
  • Jednoduchý kočár, nebo trojkombinace?

Děti užívají kočáry cca do 2,5 až 3 let věku. Prvního půl roku však pouze leží v hlubokém kočáře. Jakmile dítě začne sedět, rádo se vozí ve sportovní verzi kočáru. Je možné koupit tyto kočáry zvlášť, nebo koupit tzv. trojkombinaci (hluboký kočár, sportovní nástavba, autosedačka pro děti do 12 kg).

 

  • Budete jezdit více po městě, či v přírodě?

Každý kočár se hodí do jiného terénu. Některé jsou stavěné na provoz ve městě, kdy se kočár musí lehce ovládat, jiné do přírody a těžšího terénu. Jde o stavbu kočárku, typ podvozku i počet koleček.

 

  • Butedete s kočárem často cestovat?

Ani hmotnost kočárku není zanedbatelným kritériem výběru. Stejně důležité může být, jak snadno se kočár dá složit kolik váží.

 

  • Kolik za kočár zaplatit?

Plánujete kočár využít pro jedno či dvě děti? Který je stabilnější a vhodnější pro odvožení 2 a více dětí?