Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 11 

přihlašte se

TOPlist

O nás

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Jsme specializovaný obchod na kočárky a potřeby pro miminka a jejich maminky. U nás najdete vše, co tato dvojice potřebuje.

Nabízíme Vám pestrou škálu výrobků od kočárků, autosedaček, přes postýlky, dětský textil až po hračky a dudlíky. Cokoliv Vy a Vaše děťátko první dva roky potřebujete, Vám rádi dodáme.

Přijďte se podívat k nám do prodejny, kde najdete širokou škálu výrobků. Pokud byste i přes tento značný výběr měli jinou představu o zboží, které hledáte, nebojte se nás zeptat. Určitě si vyberete z katalogového zboží našich dodavatelů.

 

Vítaní u nás jste i v případě, že potřebujete pouze poradit. Naši zkušení zaměstnanci Vám rádi nabídnou bezplatný poradenský servis.

 

Velmi zajímavé jsou i naše  bonusy a jiná zvýhodnění.  Např. zákazníci, kteří si u nás koupí kočárek, automaticky obdrží slevovou kartu na 5% z každého dalšího nákupu. Zvláštní bonusy od nás obdrží rodiče postižených dětí. Ale i rodinám s dvojčaty a vícerčaty vycházíme vstříc. Dvojčátka a vícerčátka nejsou jen znásobněná radost, ale také vyšší finanční výdaje. Proto se snažíme těmto rodičům také pomoci.

 

V sekci "akce" sledujte naše zvláštní nabídky, které se pravidelně obměňují. Tyto akce se obvykle netýkají pouze našich registrovaných zákazníků, ale každého, kdo si od nás takto zvýhodněný produkt koupí.

 

V sekci "novinky" se Vám snažíme představit nové výrobky, či výrobky nového dodavatele, které se nám zdají velmi zajímavé. I tyto novinky bývají časově omezeně cenově zvýhodněné.

 

Připravili jsme pro Vás také sekci "maminky maminkám", kde si můžete vzájemně sdělovat své tipy a rady, nebo se také zeptat na zkušenosti jiné maminky s jakýmkoliv problémem - ať už jde o tip na nějaký produkt, nebo tipy na potlačení kašle či jiných zdravotních problémů Vašich zlatíček.